سرای عشق و علاقه

یکسال گذشت
نویسنده : مهدی شاهین - ساعت ٥:٠٠ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢۱ تیر ۱۳۸٩
 

سلام دوستان عزیز یک سال گذشت ما شدیم دوستانی که سعی کردیم در کنار هم زندگی کنیم.

در این راه بارها و بارها دلسرد شدیم و دوباره برخواستیم ریشخند شدیم از آشنا و غریبه ولی به ماآموخته بودند باید با همه مهربان بود با همه بسان انسان رفتار کنیم شاید یادمان رفته باشد که بسیاری از کسانی که به دنیای مجازی نپیوسته اند مردمانی هستند که در کشاکش دشواریهای روزگار زندگی کردن را فراموش کرده اند.

درست یادم نیست . فکر می کنم همین روزها بود که گذرم به نت افتاد . همان جایی که تا مدتها به دنبال مطلب یا موضوع مورد علاقه ام میگشتم و مطالبش را می خواندم غافل از این که خود روزی یکی از نویسنده هایش شوم.

و باعث اولین کلیک من این شد . وه که چه غلغله ای بود . چنان شور و حال و قیل و قالی بود که تقریبا کسی مرا ندیدو متوجه حضور من نشد ! و البته من هم چنان مبهوت این همه صدا شده بودم که تقریبا بی صدا بودم . انگار نه انگار که سایت ، اسمش سرای عشق و علاقه بود ! در میان بازدید کنندگان وبلاگم هر 10 یا 15 نظر ، شاید به زحمت می شد نظری مرتبط با مطلبم  مشاهده کرد !
یک سال گذشت . به همین سادگی که نه . به سختی و مشقت فراوان . روزها و شبها پی در پی هم دویدند و به عدد سال رسیدند . ما نیز دویدیم ! پی در پی که نه . گاه دویدیم و گاه ایستادیم . گاه نشستیم و گاه خوابیدیم . خواب که نه . خواب و بیداری .

یک سال گذشت و ما امروز در کنار همیم با هر اعتقاد و سلیقه . با هر گرایش و اندیشه . با هر قومیت و لهجه و هر آنچه که شایسته و سزاوار انسان است.
به
امید روزی که تمام واژگان برازنده ی انسان ، برای انسان تحقق یابد .

بله دوستان همراه من امروز سرای عشق و علاقه یکساله شد

ومن جا داره در اینجا از همه شما عزیزان که مشوق من بودید و نزاشتید دلسرد بشم تشکر کنم با اینکه من این روزها حسابی درگیر بودم و فرصت نشد بهتون سر بزنم ولی شما تنهام نزاشتید

از همه شما ممنونم وبرای همه شما آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون دارم

موفق و موید باشید

درپناه حق