سرای عشق و علاقه

در تهران چه خبره؟؟؟
نویسنده : مهدی شاهین - ساعت ۱٢:٠٧ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۸۸
 

 سلام دوستان مهربون من

از همه شماها ممنونم که همواره با نظراتتون منو یاری کردین

همینجا از تک تکتون تشکر میکنم تو پستی که برای آموزش دختر خانمها نوشته بودم خیلی از شماها راضی و شاد بودید اما خیلیهاتونم خصوصی شکایت کردید که چرا از پسرا نمیگم ولی الان همینجا اعلام میکنم پست بعدی من ضد پسر خواهد بود فقط به خاطر اینکه دلم میخواد همتون ازم راضی باشید خوب امروز میخوام براتون از شهری که توش زندگی میکنم بگم!!!!؟؟؟؟

 

 

 

 

 

بله درسته شهر یا بهتره بگم ابر شهر تهران شهر زیبایی که ترافیک نداره هواش عالیه واصلا آلودگی نداره خوشبختی توش موج میزنه  (چه رویایی دارم نه؟؟؟؟)

میدونید در شهر تهران چه میگذره و چه خبره؟؟؟؟البته ازآنجایی که من همواره مطالبم در قالب طنز بوده امیدوارم از این مطلب هم خوشتون بیاد!!

 

 

خوب دیگه لطف کنید ادامه مطلب رو کیلیک بفرمائید


درتهران بروید، در تاکسی نظرات سیاسی تان را بگویید، در کوه برقصید، اما برای ملاقات با نامزدتان باید به یک جای خلوت بروید.
تهران شهری است که در آن دو نفر روی دوچرخه می نشینند، چهار نفر روی موتورسیکلت می نشینند، شش نفر توی ماشین می نشینند، ۲۵ نفر توی مینی بوس می نشینند و ۶۰ نفر سوار اتوبوس می شوند!

تهران شهری است در دنیا که پیاده ها حتما از وسط خیابان رد می شوند، اتومبیل ها حتما روی خط عابر پیاده توقف می کنند و موتورسیکلت ها حتما از پیاده رو عبور می کنند!

تهران شهر دنیاست که در آن همیشه همه چراغ ها قرمز است، اما هر کس دوست داشت از آن عبور می کند!

در تهران از همه جای ماشین ها صدا در می آید، جز از ضبط صوت آنها!!!!

در تهران هیچ جای زنها معلوم نیست، با این وجود مردها به همه آن جاهایی که دیده نمی شود هم نگاه می کنند!!!!

همه در خیابان ها و پارک ها با صدای بلند با هم حرف می زنند، جز سخنرانان که حق حرف زدن ندارند!!

تهران تنها شهری است در دنیا که همه صحنه های فیلمهای بزن بزن را در خیابان های شهر می توانید ببینید، اما تماشای این فیلمها در سینما ممنوع است!!

ماشین ها در کوچه های تنگ با سرعت ۷۰ کیلومتر حرکت می کنند، در خیابانها با سرعت ۲۰ کیلومتر حرکت می کنند و در بزرگراهها پارک می کنند تا راه باز شود!!!

و تهران تنها شهری است در دنیا که در شمال شهرمردم در سال ۲۰10 میلادی زندگی می کنند و در جنوب شهر در سال ۷۰ هجری قمری !!!!!!!!!!

این مطلبم یه دوست بسیار مهربونی که دوست نداشت اسمشو بیارم برام میل کرده بود همینجا ازش تشکر میکنم البته خودش تهرانی نیست

امیدوارم خوشتون اومده باشه

حق نگهدارتون