سرای عشق و علاقه

آموزش دخترخانومها
نویسنده : مهدی شاهین - ساعت ۱٠:۳٠ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ۱ بهمن ۱۳۸۸
 

با سلام به همه دوستان محترم

دیدم فضای وبلاگم زیادی احساسی و عاطفی شده امروز تصمیم گرفتم مطلبی بنویسم که همه مخصوصا دخترخانومهای محترم از خوندنش لذت ببرند امروز  میخوام به دخترها آموزش بدم چطوری برای خودشون دوست پسر دست و پا کنن البته روشهای مختلفی هست ولی من ده تا از بهترینها رو براتون گذاشتم خوب بستگی به دوطرف قضیه داره که چه خصوصیاتی دارن فقط از خواهران گرام تقاضا میشه قبل از امتحان کردن هر روش سعی کنید با در نظر گرفتن کلیه جوانب و روحیات طرف مقابل انتخاب کنید چون اگه جواب نده بنده هیچ مسئولیتی رو به عهده نمیگیرم.

البته ممکنه در پاره ای از مواقع هیچ کدوم این روشها هم جواب نده و این جای تعجب نداره چون همیشه یادتون باشه طرف مقابلتون یه آقاست که خیلی هم باهوشه

خوب دیگه معطل نکنید برید ادامه مطلب


روش اول:(روش جوادی)یه بار یه جایی که توی دید طرف باشه و بتونه با دو تا شلیک خودشو بهت برسونه یهو غش می کنی و ولو می شی کف زمین.پس از چند دقیقه هذیون گفتن راجع به اینکه پسر پسر اصغر قصاب اومده خواستگاریت اما تو نمی خواهی به اون شوهر کنی/ مثلا به ضرب آب قند به هوش می آیی و وقتی چشمت به طرف می افته یهو بغضت می ترکه و د گریه. وقتی خوب گریه هاتو کردی و پاشدی که بری طرف کلی اصرار میکنه که برسونمتون.اما از اون اصرار و از تو انکار.خلاصه راه می افتی که بری اما یجوری راه می ری که مطمئن بشی طرف می تونه تا خونتون تعقیبت کنه... تا اینجا تو کار خودتو کردی اما از اینجا به بعدش دیگه با اوس کریمه.
روش دوم:(روش یاهو مسنجری) این روش اخیرا کاربرد زیادی پیدا کرده و عمدتا هم به خاطر اینه که لازم نیست­ مستقیم توی چشمای طرف نگاه کنی و این برای آماتورها هم کمک خبلی بزرگیه.از ایکونهای گوگولی مگولی هم می تونی برای رسوندن مفهوم استفاده کنی.اما بدیشم اینه که بعضی وقتها توی چت یه سو تفاهم هایی پیش می آد که خر بیار و باقالی بار کن!! نکته:این روش فقط وقتی کاربرد داره که مطلب بطور صریح ادا بشه اما به علت اینکه هیچ موجود اناثی اصولا این کاره نیست پس بهتره که اصلا قیدشو زد!
روش سوم:(روش بچه خر خونی) همون داستان جزوه و این که خودت واردی. نکته:متاسفانه از اونجایی که مجموع دو متغیر زیبایی و خرخونی در مورد دختر جماعت همیشه یه مقدار ثابته بنابراین بهتر که روی این روش خیلی حساب نکنی!
روش چهارم:(روش خرکی) جلوی یکی از این لندکروز سیاهها بوسش می کنی که بدونه بخاطر بد بخت کردنش همه کار می کنی.
روش پنجم:(روش مذهبی) چهل شب جمعه جلوی در خونتون رو جارو می کنی و آجیل مشکل گشا پخش می کنی . تو ی این مدت به هر چی امامزاده و صاحب کرامات هست متوسل میشی و نذر می کنی که اگه حاجتت روا شد هر شب تو سقا خونه آس مم تقی یه شمع روشن کنی ...ایشالا که حاجتتو میگیری. نکته:خواهر التماس دعا(برای زدن مخ امیر این روش توصیه میشه)
روش ششم:(روش از ما بهتران) لازم نیست کاری بکنی. فقط انتخاب کن!
روش هفتم:(روش بچه مثبت) طرف رو به یه کافی شاپ دعوت می کنی و اونجا خیلی معقول و منطقی مساله رو بهش می گی.اونم احتمالا یه فرصتی می خواد که فکر کنه و بعدشم ایشالا که بعله رو می گه. نکته:تا حالا چیزی خنده دار تر از این شنیده بودی؟
روش هشتم:(روش عرفانی) میری لب چشمه که آب بیاری می بینی از قضا اونم انجاست.یه جوری که انگار حواست نیست پات می خوره به کوزه طرف و کوزه خورد و خاکشیر می شه.بعد لپات گل می اندازه و با عجله کوزتو پر می کنی و میری. اینجاست که طرف با خودش فکر می کنه: اگر با من نبودش هیچ میلی!!!!! چرا ظرف مرا بشکست لیلی!!!!! خلاصه خیالت تخت باشه که کارت درسته! نکته: این روش در طی تاریخ امتحانشو بخوبی پس داده و بنا براین بسیاری از کارشناسان و صاحبنظران معتقد هستن که بحران امروز ازدواج در اثر لوله کشی شدن آب بوجود اومده .
روش نهم:(روش لوس گری) یه دفعه یه سوسک می بینی و بنا میذاری به جیغ! آ ی جیغ نکش کی بکش.طرف هم که وضع و اینطور می بینه به هر قیمتی شده سوسک و به دیار باقی می فرسته. حالا تو همچین تحویلش می گیری که انگار شیر شکار کرده! و بعدشم مثلا از ترس سوسک یه مدتی خودتو بهش می چسبونی و ازش جدا نمی شی! اگه کارا تا اینجا خوب پیش بره ما بقیش تضمین شدست (نکته:برادارایه عزیزهمیشه سوسک همراتون باشه)
روش دهم:(روش شهرستانی) یه بار با چشم گریون و تن لرزون طوری که طرف بشنفه برای دوستت درد دل می کنی که چطوری وقتی داشتی می اومدی یه پسره ی چشم ناپاک تو رو دید زده و بهت متلک پرونده. بعدشم هقی می زنی زیر گریه. اینجاست که دیگه رگ غیرت طرف باد می کنه و حساب یارو با کرام الکاتبینه! نکته: اگه کار به خون و خونریزی نکشه می تونی روی موفقییت حساب کنی. اما اوصولا زندگی با این آدم توصیه نمی شه.

درپایان برای همه شما آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم کسی از دستم دلخور نشه

و از دوست خوبم امید هم تشکر و قدر دانی میکنم

در پناه حق شاد باشید

مهدی شاهین